O NáS

Jiangmen oury inteligentní technologie co, ltd se nachází v krásném rodném městě zámořské čínské-jiangmen city, guangdong provincie, čína. Specializujeme se na výzkum a vývoj, výrobu a prodej integrovaného dávkovače senzorového vozu, integrovaného sušička senzorového vozu, dávkovače senzorového vozu, senzorového vozíku, senzorového vozíku/toaletního práskače, inteligentní zrcadlová skříň a další inteligentní produkty. We are committed to becoming an excellent supplier of global intelligent kitchen and bathroom solutions.

zobrazit více

NOVINářSTVí

2 v 1 senzorové vodovodu a výrobci dávkovačů na mýdlo vás vyrozumí, jak vyřešit dávkovače mýdla

2 z 1 senzorů a výrobci dávkovačů mýdla vám řeknou, že dávkovač mydla se také nazývá dávkovač mýdla a dávkovač mýdla. Je charakterizován automatickým a kvantitativním dezinfekčním prostředkem.

2022-03-14 zobrazit více

Výrobci senzoru urinální flushometru vás vezmou k pochopení nákupních dovedností pisoárů

Výrobci senzoru urinální flushometru vám říkají, že močary jsou častější v životě, takže znáte dovednosti při nákupu? Pojďme se dneska podívat.

2022-06-21 zobrazit více

2 v 1 senzorové vodovodu a výrobci dávkovače mýdla vás odvedou k pochopení, zda senzorová vodovodní kohoutek opravdu šetří vodu.

2 v 1 senzorové vodovodu a výrobci dávkovačů mýdla vám řeknou, že mnozí lidé chtějí vědět otázku, to znamená, že senzorový vodovodík opravdu šetří vodu? A co efekt senzorového vodíku?

2022-03-21 zobrazit více

Výrobci senzoru urinální flushometru vás odvedou, abyste pochopili velikost močového kanalizace ze stěny.

Výrobce senzoru urinální fluchometr řekl, že mnozí lidé moc nevědí o velikosti potrubí z moči od stěny. In fact, the urinal downpipe is about 15 cm from the wall and 32.5 cm.

2022-06-28 zobrazit více

Senzorové vodovodní vodovodu výrobci sekáčů vás odvedou k pochopení pracovního principu senzorové vodovodu

Výrobci dávkovačů na mydlo senzorů vám řeknou, že senzorová vozík odkazuje na zásadu infračerveného odrazu. Když je lidská ruka umístěna v infračervené oblasti vozíku.

2022-03-27 zobrazit více

Metoda předem vloženého snímače urinální flushometr (vepředěná metoda):::::::: = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Koupit snímač urinální flushometr, pak ho demontáž, zkontrolujte návod a označte instalaci podle pokynů. Poté, co se rozhodne o umístění instalace, použijte elektrickou vrtačku na stěně provrtat otvory určité hloubky a průměru, a pak je zamknout se šrouby.

2022-07-05 zobrazit více

Jak si vybrat dobrý kohoutek

Kohoutek, jaké známé slovo, úzce souvisí s našimi životy, tak obyčejné, ale ne tak jednoduché. Přestože je to jen malý objekt, má mimořádnou roli. Existují však také dovednosti kupovat kohoutky. Který kohoutek je dobrý a jaká značka kohoutku je dobrá? Dovolte mi, abych vám uvařila nějakou zmínku!

2021-10-22 zobrazit více

Struktura snímače toalety flushometer

Senzorový toaletní flushometr vám říká, že se zlepšením životních úrovní lidí a širokým použitím umělé inteligence se objevilo mnoho senzačních zařízení, což také poskytuje pohodlí pro naše životy a zlepšuje naši kvalitu života.

2022-07-06 zobrazit více

zobrazit více