אודות

Jiangmen Oury אינטליגנטי טכנולוגיה ושות, בע"מ ממוקם את יפה עיר הולדתו של בחו"ל סיני-Jiangmen עיר, במחוז גואנגדונג, סין. אנו מתמחה במחקר ופיתוח, ייצור ומכירות של משולב חיישן ברז סבון dispenser, משולב חיישן ברז מייבש, חיישן ברז סבון dispenser, חיישן ברז, חיישן המשתנה/שרותים flusher, אינטליגנטי מראה ארון חכמות אחרות מוצרים. אנו מחויבים להיות מצוינת של גלובל אינטליגנטי מטבח וחדר אמבטיה פתרונות.

ראה עוד

מרכז ידיעות

2 ב 1 חיישן ברז סבון dispenser יצרנים לקחת שתבין איך לפתור סבון מכשירי

2 ב 1 חיישן ברז סבון dispenser יצרנים להגיד לך סבון dispenser הוא גם נקרא סבון dispenser והסבון dispenser. הוא מאופיין על ידי אוטומטי וכמותית sanitizer יד.

2022-03-14 ראה עוד

חיישן המשתנה flushometer יצרנים לקחת שתבין את רכישת מיומנויות של משתנות

חיישן המשתנה flushometer יצרנים תגיד לך כי משתנות הם יותר נפוץ בחיים, אז אתה יודע את מיומנויות כאשר הרכישה? בואו תסתכל היום.

2022-06-21 ראה עוד

2 ב 1 חיישן ברז סבון dispenser יצרנים לקחת שתבין אם את חיישן ברז באמת חוסך מים

2 ב 1 חיישן ברז סבון dispenser יצרנים תגיד לך כי אנשים רבים רוצה לדעת שאלה, כי הוא, עושה את חיישן ברז באמת לחסוך מים? איך על מים חיסכון אפקט של חיישן ברז?

2022-03-21 ראה עוד

חיישן המשתנה flushometer יצרנים לקחת שתבין את גודל של המשתנה ביוב מהקיר

היצרן של חיישן המשתנה flushometer אמר כי אנשים רבים לא יודעים הרבה על גודל של המשתנה downpipe מהקיר. למעשה, את המשתנה downpipe הוא כ 15 cm מהקיר ו 32.5 cm.

2022-06-28 ראה עוד

חיישן ברז סבון dispenser יצרנים לקחת שתבין את עיקרון העבודה של חיישן ברז

חיישן ברז סבון dispenser יצרנים להגיד לך חיישן ברז מתייחס עיקרון של אינפרא אדום השתקפות. כאשר אדם היד ממוקמת באזור אינפרא אדום של ברז.

2022-03-27 ראה עוד

חיישן המשתנה flushometer משובץ מראש שיטה

לקנות את חיישן המשתנה flushometer, אז לפרק זה, לבדוק את מדריך הוראות, ולסמן את התקנה על פי הוראות. לאחר שהחליט את מיקום התקנה, שימוש מקדחה חשמלית על קיר לקדוח חורים של עומק מסוים וקוטר, ולאחר מכן מנעול אותם עם ברגים.

2022-07-05 ראה עוד

איך לבחור ברז טוב

ברז, מה מוכרת מילה, זה קשור קשר הדוק חיינו, כך רגיל אבל לא כל כך פשוט. למרות זה הוא רק חפץ קטן, יש לו תפקיד יוצא דופן. עם זאת, יש גם מיומנויות לקנות ברזי. אשר ברז הוא טוב, ומה מותג של ברז הוא טוב? תן לי לעשות כמה התייחסות בשבילך!

2021-10-22 ראה עוד

את מבנה של חיישן אסלה flushometer

חיישן אסלה flushometer אומר לך עם השיפור של אנשים של רמת החיים ואת יישום רחב של מלאכותי מודיעין, רבים התקני חישה הופיעו, אשר גם מספק נוחות עבור חיינו ומשפר שלנו באיכות של חיים.

2022-07-06 ראה עוד

ראה עוד