APIE MUS

Jiangmen oury intelligent technology co, ltd yra įsikūręs gražiame gimtajame mieste užjūrio kinijos-jiangmen city, guangdong provincija, kinija. Mes specializuojame mokslinių tyrimų ir plėtros, gamybos ir pardavimo integruotas jutiklis maišytuvas muilo dozatorius, integruotas jutiklis maišytuvas džiovintuvas, jutiklis maišytuvas muilo dozatorius, jutiklis maišytuvas, jutiklis intelektualus veidrodinis spintelė ir kiti intelektualūs produktai. Esame pasiryžę tapti puikiu pasaulinių intelektualių virtuvės ir vonios kambarių sprendimų tiekėju.

Rodyti daugiau

žINIOS

2 iš 1 jutiklių maišytuvų ir muilo dozatorių gamintojai priima jus suprasti, kaip pašalinti muilo dozatorius

2 iš 1 jutiklio maišytuvo ir muilo dozatoriaus gamintojai pasakoja, kad muilo dozatorius taip pat vadinamas muilo dozatoriumi ir muilo dozatoriumi. Jam būdingas automatinis ir kiekybinis rankų dezinfekavimo aparatas.

2022-03-14 Rodyti daugiau

Jutiklis šlapimo srauto matuoklis gamintojų imtis jums suprasti pirkimo įgūdžių šlapimo

Jutiklio šlapimo srauto matuoklio gamintojai pasakoja, kad šlapimas yra labiau paplitęs gyvenime, todėl jūs žinote įgūdžius perkant? Pažvelkime šiandien.

2022-06-21 Rodyti daugiau

2 iš 1 jutiklio maišytuvas ir muilo dozatoriaus gamintojai priima jus suprasti, ar jutiklio maišytuvas tikrai taupo vandenį.

2 iš 1 jutiklio maišytuvo ir muilo dozatoriaus gamintojai sako, kad daugelis žmonių nori žinoti klausimą, tai yra, ar jutiklio maišytuvas tikrai taupo vandenį? Kaip apie jutiklio maišytuvo vandens taupymo poveikį?

2022-03-21 Rodyti daugiau

Jutiklio šlapimo srauto matuoklio gamintojai, kad jūs suprastumėte šlapimo kanalizacijos dydį nuo sienos

Jutiklio šlapimo srauto matuoklis gamintojas teigė, kad daugelis žmonių nežino daug apie šlapimo vamzdžio dydį nuo sienos. Tiesą sakant, šlapimo vamzdis yra apie 15 cm nuo sienos ir 32,5 cm.

2022-06-28 Rodyti daugiau

Jutiklio maišytuvo muilo dozatoriaus gamintojai priima jus suprasti jutiklio maišytuvo darbo principą

Jutiklio maišytuvo muilo dozatoriaus gamintojai pasakoja, kad jutiklio maišytuvas nurodo infraraudonųjų spindulių atspindžio principą. Kai žmogaus ranka dedama į infraraudonųjų spindulių sritį maišytuvas.

2022-03-27 Rodyti daugiau

Jutiklis šlapimo srauto matuoklis iš anksto įterptas metodas

Nusipirkite jutiklį šlapimo srauto matuoklį, tada išardykite jį, patikrinkite instrukciją ir pažymėkite įrengimą pagal instrukcijas. Nuspręsdami montavimo vietą, naudokite elektrinį gręžimo ant sienos gręžti tam tikro gylio ir skersmens skyles ir tada užrakinti juos varžtais.

2022-07-05 Rodyti daugiau

Kaip pasirinkti gerą maišytuvą

Maišytuvas, koks pažįstamas žodis, jis yra glaudžiai susijęs su mūsų gyvenimu, toks paprastas, bet ne toks paprastas. Nors tai tik nedidelis objektas, jis turi nepaprastą vaidmenį. Tačiau taip pat yra įgūdžių pirkti maišytuvai. Kuris maišytuvas yra geras, ir koks prekės ženklas maišytuvas yra geras? Leiskite man padaryti tam tikrą nuorodą už jus!

2021-10-22 Rodyti daugiau

Jutiklio tualeto srauto matuoklio struktūra

Jutiklis tualeto srauto matuoklis pasakoja, kad pagerinus žmonių gyvenimo lygį ir plačiai taikant dirbtinį intelektą, atsirado daug jutimo prietaisų, kuris taip pat suteikia patogumą mūsų gyvenimui ir pagerina mūsų gyvenimo kokybę.

2022-07-06 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau