PAR 

Jiangmen oury intelligent technology co, ltd atrodas skaistā dzimtajā pilsētā aizjūras ķīniešu-jiangmen city, guangdong province, china. Mēs specializējamies pētniecībā un izstrādē, ražošanā un pārdošanā integrētu sensoru krāna ziepju dispenseri, integrēto sensoru krāna žāvētāju, sensoru jauku ziepju dozatoru, sensoru skavu/tualetes plīsētāju, inteliģentas spoguļu skapis un citi inteliģenti produkti. Mēs esam apņēmušies kļūt par lielisku pasaules viedo virtuves un vannas istabas risinājumu piegādātāju.

skatīt vairāk

NEWS

2 in 1 sensoru krāna un ziepju dispenseri ražotāji ņem jūs, lai saprastu, kā novērst ziepju dispensers

2 no 1 sensoru krāna un ziepju dispenseri ražotāji stāsta, ka ziepju dispenser tiek saukts arī par ziepju dispenser un ziepju dispenser. Tam raksturīgs automātisks un kvantitatīvs rokas dezinfekcijas līdzeklis.

2022-03-14 skatīt vairāk

Sensoru urīnplūsmas mērītāju ražotāji ņem jūs, lai saprastu iepirkumu prasmes urīnvežiem

Sensoru urīnplūsmas mērītāju ražotāji stāsta, ka urīni ir biežāk dzīvē, tāpēc vai jūs zināt prasmes, pērkot? Pieņemsim apskatīt šodien.

2022-06-21 skatīt vairāk

2 in 1 sensoru krāna un ziepju dispenseri ražotāji ņem jūs, lai saprastu, vai sensoru krāns patiešām ietaupa ūdeni.

2 in 1 sensoru krāns un ziepju dispenser ražotāji stāsta, ka daudzi cilvēki vēlas zināt jautājumu, tas ir, vai sensoru krāns patiešām ietaupīt ūdeni? Kā par sensora krāna ūdens taupīšanas efektu?

2022-03-21 skatīt vairāk

Sensoru urīnplūsmas mērītāju ražotāji ņem jums, lai saprastu izmēru urīnvadu kanalizācijas no sienas

No sensoru urīnplūsmometrs ražotājs teica, ka daudzi cilvēki nezina daudz par izmēru urīnvada downpipe no sienas. Patiesībā, urīna downpipe ir apmēram 15 cm no sienas un 32,5 cm.

2022-06-28 skatīt vairāk

Sensoru krāna ziepju padeves ražotāji ņem jūs, lai saprastu sensoru krāna darba principu

Sensoru krāna ziepju dispenseri ražotāji stāsta, ka sensoru krāns attiecas uz infrasarkanās atstarošanas principu. Kad cilvēka rokas ir ievietota infrasarkanajā apgabalā krāna.

2022-03-27 skatīt vairāk

Sensoru urīna plūsmas mērītājs iepriekš iebūvēts metode

Nopirkt sensoru urīnplūsmas mērītājs, pēc tam izjaukt to, pārbaudiet instrukciju un iezīmējiet uzstādīšanu saskaņā ar instrukcijām. Pēc izlemt uzstādīšanas vietu, izmantot elektrisko urbi uz sienas, lai urbt caurumus noteiktu dziļumu un diametru, un pēc tam bloķēt tos ar skrūvēm.

2022-07-05 skatīt vairāk

Kā izvēlēties labu krānu

Faucet, kāds pazīstams vārds, tas ir cieši saistīts ar mūsu dzīvi, tik parasts, bet ne tik vienkāršs. Lai gan tas ir tikai neliels objekts, tam ir ārkārtas loma. Tomēr ir arī prasmes iegādāties krāniņus. Kurš krāns ir labs, un kāda zīmola krāna ir laba? Ļaujiet man izdarīt kādu atsauci par jums!

2021-10-22 skatīt vairāk

Sensoru tualetes plūsmas mērītāja struktūra

Sensoru tualetes plūsmas mērītājs stāsta, ka, uzlabojot cilvēku dzīves līmeni un plašu mākslīgā intelekta pielietojumu, ir parādījušies daudzi uztveršanas ierīces, kas arī nodrošina ērtības mūsu dzīvē un uzlabo mūsu dzīves kvalitāti.

2022-07-06 skatīt vairāk

skatīt vairāk