O FIRMIE 

Jiangmen Oury Intelligent Technology Co., Ltd. znajduje się w pięknym rodzinnym mieście zamorskim Chin-Jiangmen w prowincji Guangdong w Chinach. Specjalizujemy się w badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży zintegrowanego dozownika mydła z kranem z czujnikiem, zintegrowanej suszarki z czujnikiem, dozownika mydła z kranem czujnikowym, kranu z czujnikiem, spłukiwania pisuaru/toalety, inteligentnej szafki z lustrem i innych inteligentnych produktów. Dążymy do tego, aby stać się doskonałym dostawcą globalnych inteligentnych rozwiązań kuchennych i łazienkowych.

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

2 w 1 kran z czujnikiem i dozownik mydła producenci pozwalają zrozumieć, jak rozwiązywać problemy z dozownikami mydła

2 w 1 czujnik kran i dozownik mydła producentów powiedzieć, że dozownik mydła jest również nazywany dozownik mydła i dozownik mydła. Charakteryzuje się automatycznym i ilościowym środkiem do dezynfekcji rąk.

2022-03-14 Zobacz więcej

Producenci czujników do pisuarów pozwalają zrozumieć umiejętności zakupowe pisuarów

Producenci czujników do pisuarów informują, że pisuary są bardziej powszechne w życiu, więc czy znasz umiejętności przy zakupie? Rzućmy okiem dzisiaj.

2022-06-21 Zobacz więcej

2 w 1 czujnik kran i dozownik mydła producenci pozwalają zrozumieć, czy bateria czujnika naprawdę oszczędza wodę

2 w 1 czujnik kran i dozownik mydła producenci mówią, że wiele osób chce wiedzieć pytanie, to znaczy, czy czujnik kran naprawdę oszczędza wodę? Co powiesz na efekt oszczędzania wody kranu z czujnikiem?

2022-03-21 Zobacz więcej

Producenci czujników do pisuarów pozwalają zrozumieć rozmiar kanalizacji pisuaru ze ściany

Producent czujnika flusometru pisuaru powiedział, że wiele osób nie wie zbyt wiele o wielkości pisuaru od ściany. W rzeczywistości rura spustowa pisuaru znajduje się około 15 cm od ściany i 32,5 cm.

2022-06-28 Zobacz więcej

Producenci dozowników mydła z czujnikiem pozwalają zrozumieć zasadę działania kranu z czujnikiem

Producenci dozowników mydła z czujnikiem informują, że kran z czujnikiem odnosi się do zasady odbicia w podczerwieni. Kiedy ludzka ręka jest umieszczona w obszarze podczerwieni kranu.

2022-03-27 Zobacz więcej

Metoda wstępnie osadzonego flusometru do pisuaru czujnika

Kup flusometr do pisuaru czujnika, a następnie zdemontuj go, sprawdź instrukcję obsługi i oznacz instalację zgodnie z instrukcjami. Po podjęciu decyzji o miejscu instalacji, użyj wiertarki elektrycznej na ścianie, aby wywiercić otwory o określonej głębokości i średnicy, a następnie zablokuj je śrubami.

2022-07-05 Zobacz więcej

Jak wybrać dobry kran

Kran, co za znane słowo, jest ściśle związany z naszym życiem, tak zwyczajny, ale nie taki prosty. Chociaż jest to tylko mały obiekt, ma niezwykłą rolę. Istnieją jednak również umiejętności kupowania kranów. Który kran jest dobry, a jaka marka kranu jest dobra? Pozwól, że dokonam odniesienia dla ciebie!

2021-10-22 Zobacz więcej

Struktura czujnika toaletowego flusometru

Przetwornik toaletowy z czujnikiem mówi, że wraz z poprawą standardów życia ludzi i szerokim zastosowaniem sztucznej inteligencji pojawiło się wiele urządzeń czujnikowych, które również zapewniają wygodę naszego życia i poprawiają jakość naszego życia.

2022-07-06 Zobacz więcej

Zobacz więcej